Patronat i sponsoring

Patronat, wiąże się z udostępnianiem mojego logotypu na danej stronie internetowej, plakatach lub innej formie zależnej od działalności jaką prowadzi Klient.

Sponsoring, to zobowiązująca forma, przy której Klient ma obowiązek wstawienie logotypu na swojej stronie, plakacie lub innej formie zależnej od rodzaju sponsoringu.
Spis logotypów do wykorzystania dla celów patronatu i sponsoringu znajdziecie poniżej w różnych formatach takich jak .jpg lub .mp4. Proszę pamiętać aby logo było czytelne i nie pikselowate na Waszej stronie, plakacie lub innej formie gdzie będzie planowane wstawienie. Jeśli macie problem z wykorzystaniem danego logo lub ze wstawieniem na stronę, proszę pisać wykorzystując do tego dział kontaktu i opisując problem.  GRAFICZNA WERSJA LOGO .JPG 1920x1080 (16:9)

Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć w formacie 1:1. Wartość wymiarowa została podana w px (pikselach).GRAFICZNA WERSJA LOGO .JPG 900x900

Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć w formacie 1:1. Wartość wymiarowa została podana w px (pikselach).
ANIMOWANA WERSJA LOGO .MP4 1920x1080 (16:9)

Kod do umieszczenia na stronie:
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/9qavvSBp-v8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>Kod do umieszczenia na stronie:
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/rSbadJGgF8M" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 

Translate