O SGiA

Tematykę jaką tutaj znajdziecie, to projektowanie stron www, tworzenie grafiki komputerowej, a także animacji komputerowej, administracja oraz social media.

Bądź unikalny w internecie, jako Freelancer wykonam dla Was zlecenia z dziedzin jakie opisane są na stronie. Zaktualizuje aktualne rzeczy na nowsze albo naprawię jeśli jest taka konieczność. Zachęcam do korzystania z moich usług oraz do przeglądania portfolio, które znajduje się w sieci.

Historia:

2014 - Strefa Grafiki i Animacji rozwija się o dodatkowy sklep online i rozwija ofertę.
2013 - SGiA bierze udział w różnych projektach jako patron i sponsor w akcjach promujących polskich autorów.
2013 - Portfolio przekształca się w projekt "SGiA" czyli "Strefa Grafiki i Animacji".
2013 - Tworzę portfolio z częścią moich prac na portalach typu social media.
2012 - Zostaje wykonana transformacja, projekt "D4T Webdesign & Graphic" przekształca się w "Universe Design - Freelancerzy".
2011 - 2012 - Rozpoczyna się pomysł nowego projektu, pierwszej gry na przeglądarkę o tematyce wojen w kosmosie. Mmo zostało nazwane jako "G4O" jest to gra, w której należy rozbudowywać bazę, flotę, robić sojusze i niszczyć wrogów. Jest to pierwszy projekt gry online na przeglądarkę w projekcje.
2011 - Powstaje pierwszy projekt "D4T Webdesign & Graphic", w którym skupiliśmy się na tworzeniu stron oraz portali internetowych, grafice komputerowej rastrowej i wektorowej.
2011 - Zaczyna się pomysł oraz wdrażanie projektu "D4T project".
2010 - Poniżej tego roku zajmuje się freelancingiem, wyłącznie sam.

 

Translate